Figurální kresba a malba

Máte chuť si vyzkoušet jednu z nejstarších dochovaných tvůrčích činností lidí? Chcete v sobě objevit schopnosti zobrazení krásy lidského těla? Chcete umět nakreslit zručně a správně proporce lidského těla? 

9 500,00 Kč

Lekce v uměleckém atelieru je určena komukoli, kdo má zájem poodkrýt každičký aspekt po staletí se utvářejícího vzrušení z kresby lidské postavy. Naši lektoři Vám srozumitelně přednesou principy zobrazení lidské postavy, budete poučeni o základních anatomických zákonitostech, z nichž vychází stavba lidského těla a jeho následného zobrazení. Inspirací nám budou umělecká díla špiček českého a světového výtvarného umění. Budete si moci vyzkoušet různé výtvarné techniky, nepostradatelným pomocníkem Vám bude naše "našlápnutá" knihovna s mnoha tituly zabývajícími se výtvarným uměním, designem a architekturou. 

Dobrý den, kurz se mi moc líbil. Práce šla dobře i když akt jsem kreslila poprvé. S výsledkem jsem spokojená. Učitel je pozorný, věnoval mi dost času. Vždy něco pochválil, což dodávalo síly pro další práci. Něco vysvětlil, napravil. Líbilo se mi, že hned po příchodu mi bylo vysvětleno, co se kde v ateliéru nachází, jak se používá kuchyňka, jaké materiály budu potřebovat pro další práci a jak zařídit omluvení a náhradu kurzů. Rada bych pokračovala ve stejném kurzu a se stejnou skupinou. Jak se mám přihlásit? Moc děkuji za možnost vyzkoušení kurzu. Dlouho jsem hledala něco podobného a jsem ráda, že jsem to našla.