Centrum Amudarja, ve kterém probíhají letní tábory u řeky Sázavy je místo, ve kterém se děti mohou v klidu věnovat malování, kreslení, sportováním a hrám. Mohou se s táborovými průvodci a skupinkou procházet v lese, projíždět na kole, plavat v řece či tančit u táboráku... Centrum Amudarja je místo setkávání a užívání si. 

Provozováním letních táborů navazujeme na dlouholetou tradici tohoto místa, které je ideální pro pořádání letních táborů pro děti. Centrum Amudarja disponuje nádherným rozsáhlým pozemkem, který přímo sousedí s řekou Sázavou.

"K pořádání letních táborů nás dovedla naše dcera, pro kterou jsme hledali místo, ve kterém bude moc trávit hezký letní čas ve společnosti dalších dětí, respektujících průvodců a lektorů. Prioritou je pro nás empatický, klidný a individuální přístup k dětem, jsme rádi, když se k nám děti každoročně vrací a tráví u nás smysluplný a podnětný prázdninový čas, naplněný procházkami, výlety, odpočíváním a hraním..." Ing. arch. Nina Hrdinová, Ph.D., MSc., DBA.

Centrum Amudarja je místo, ve kterém se čas zastavil cca v 70. letech minulého století. Místo, kde skoro není signál mobilních operátorů, wifi je celodenně vypnutá... Na oplátku se dá čas trávit nošením dřeva na táborák, hraním míčových her, povídáním, malováním a kreativní činností.

Letní tábory v Centru Amudarja mají rodinnou atmosféru, jsou vedeny lektory a pedagogy Výtvarného ateliéru Malování a kreslení, Mateřské školky Andělská a dětské skupiny UnicornSchool.


Co jsou naše priority?

  • respektující komunikace a individuální přístup
  • důraz na rodinnou atmosféru (malé počty dětí ve skupinkách i na celém turnusu)
  • zdravé stravování / pitný režim
  • nadstandardně kvalifikovaný tým dlouhodobě spolupracujících a ověřených lektorů
  • klidná, harmonická, empatická atmosféra


Přírodní prostředí.
Hry, zábava, radost.
Tábor u řeky Sázavy.
Kamarádství
Malování v plenéru
Letní tábor u řeky Sázavy