Novinky z ateliéru

Vážení a milí přátelé ateliéru Malování kreslení! Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme zahájili Zápis do prázdninového semestru - pořádáme opět oblíbené Příměstské tábory pro děti (7.turnusů,od prvního prázdninového týdne).

Zahájili jsme zápis na Prázdninový intenzivní kurz kresby, malby a figurální kresby! Letní prázdniny jsou pro mnohé z nás časem, kdy si užíváme sluníčka, koupeme se v řece a kdy máme konečně čas věnovat se svým koníčkům a zálibám. Pokud byste měli chuť věnovat se o prázdninách rozvoji svého talentu, ateliér připravil tento prázdninový rozvrh.

Úžasné odpoledne plné výtvarného tvoření pod širým nebem s oblíbenou lektorkou Jitkou Stolínovou. Dejte dětičky na nedělní odpoledne k nám, budou nadšené a Vy si můžete užít siestu. Začneme ve 13 hodin v Balbínce a v 16 hod předáme děti rodičům tamtéž. Tento workshop je určen pro děti od 6 do 10 let. Starší děti uvítáme v Balbínce přesně za...

Náš tradiční prázdninový malířský Kurz kresby a malby je určen pro děti (od 5 let) a mládež (do 18 let). Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat. Kurz lze využít i na přípravu dětí na talentové zkoušky.

Výtvarný ateliér Malování kreslení během školního roku navštěvují stovky dětí, učí se u nás malovat, kreslit či modelovat z keramické i sochařské hlíny. A nezahálíme ani o letních prázdninách. Na období velkých prázdnin tradičně připravujeme Příměstské malířské tábory.