Výtvarný tábor pro děti

Nejoblíbenější

Letní tábor pro děti s komplexním programem je prázdninový tábor určený pro děti a mládež od 6 let. Hlavním cílem je smysluplně si užít prázdninový čas v krásném místě u řeky Sázavy. Program tábora vychází z představy o vyváženém rozvoji všech talentů a vrozených dispozic člověka - spojili jsme prvky jazykového, sportovního, hudebního a výtvarného tábora a tak vznikl nejoblíbenější letní tábor u nás. Právě rozmanitost a široká škála typu volitelných aktivit je důvodem, proč se k nám děti tak rády vrací.

Zvolte si variantu:

8 500,00 Kč

Letní tábor pro děti s komplexním programem je prázdninový tábor určený pro děti a mládež od 6 let. Hlavním cílem je smysluplně si užít prázdninový čas v krásném místě u řeky Sázavy. Program tábora vychází z představy o vyváženém rozvoji všech talentů a vrozených dispozic člověka - spojili jsme prvky jazykového, sportovního, hudebního a výtvarného tábora a tak vznikl nejoblíbenější letní tábor u nás. Právě rozmanitost a široká škála typu volitelných aktivit je důvodem, proč se k nám děti tak rády vrací. Program tábora je složen z povinných a volitelných částí programu. Každý z účastníků si volí dle svého přání či třeba aktuální nálady náplň volitelného programu. 


Děkujeme moc za dokonalý tábor pro naši dceru, jezdíme k Vám již třetím rokem a doma žasneme, jak se Anežka neskutečně rozvíjí a jak ji malování baví. Stěny se nám doma plní jejími obrázky a také děkujeme za flexibilní možnost náhrad a moc fajn empatickou paní učitelku, která děti umí motivovat. Jsme s ženou rádi, že jsme Váš tábor našli a doporučujeme mezi našimi známými dál a držíme palce, ať se Vám daří i nadále, kéž je takových míst na světě více.

Výběr volitelných táborových aktivit je pro každý turnus připravený individuálně dle pedagogického obsazení tábora - vždy je na výběr výtvarné téma (od klasické kresby a malby, přes malování v plenéru po experimentální výtvarné techniky či natáčení vlastního filmu a fotografování), hudební téma (od klasické výuky na vybrané hudební nástroje, po skládání vlastní písně a nacvičování hudebního vystoupení), sportovní téma (zde využíváme obrovských dispozic areálu - od fotbalu, basketbalu, přes ping pong po tenis. Pod bedlivým dohledem pedagogů také za hezkého počasí ježdění na lodičkách a plavání). Vždy je výuková část vedena tak, aby děti bavila, aby z dané činnosti měli radost a měli chuť se v ní dále rozvíjet.

Na letní tábory zveme zajímavé osobnosti, profesionály ve svém oboru, kteří dětem formou přednášky představí svoji práci a připraví pro děti půldenní workshop pod svým vedením. Věříme tomu, že dobrý příklad, pochvala a láskyplná podpora je tou nejlepší motivací pro hledání vlastní smysluplné a naplňující cesty.


Program tábora

  • společná rozcvička s prvky jógy
  • dopolední výuka cizího jazyka
  • lekce výuky jsou prokládány procházkami v areálu a výlety do okolí
  • v případě příznivého počasí jezdíme na lodičkách a koupeme se v řece
  • sportovní aktivity a olympiáda
  • hudební výuka
  • hrajeme velkou táborou soutěž
  • nesmí chybět táborák
  • na závěr tábora připravujeme výstavu obrázků a společné hudební vystoupení