Figura dle živého modelu

Máte chuť si vyzkoušet jednu z nejstarších dochovaných tvůrčích činností lidí? Chcete v sobě objevit schopnosti zobrazení krásy lidského těla? Chcete umět nakreslit zručně a správně proporce lidského těla?

1 500,00 Kč

Lekce v uměleckém atelieru je určena komukoli, kdo má zájem poodkrýt každičký aspekt po staletí se utvářejícího vzrušení z kresby lidské postavy. Naši lektoři Vám srozumitelně přednesou principy zobrazení lidské postavy, budete poučeni o základních anatomických zákonitostech, z nichž vychází stavba lidského těla a jeho následného zobrazení. Inspirací nám budou umělecká díla špiček českého a světového výtvarného umění. Budete si moci vyzkoušet různé výtvarné techniky, nepostradatelným pomocníkem Vám bude naše "našlápnutá" knihovna s mnoha tituly zabývajícími se výtvarným uměním, designem a architekturou.

Výtvarné pomůcky - papíry a čtvrtky jsou k dispozici zdarma v ateliéru na každou lekci. Ostatní výtvarné pomůcky na kresbu (tužky, úhel, rudky, pastel...) a pomůcky na malbu (tempera, akrylové nebo olejové barvy, štětce, média, paleta) si účastníci pořizují vlastní dle konzultace s lektorem v průběhu studia. 


Chtěla bych Vám říct, že jsem absolvovala už víc různých kurzů (sice v jiných oborech, to je fakt....), ale u vás je mi opravdu moc dobře. Tomáš je ochoten informace předávat dál, což není tak úplně běžné....kupodivu.. Už jsem se setkala s tím, že si lektoři drží některé své informace pod pokličkou a neřeknou a neřeknou.....:-).To tedy opravdu není Tomášův případ a jsem za to moc ráda, jsem úplně nadšená malováním, je pro mě fantastické poznání, že to snad nebude tak moc nedostupné a že třeba něco dokážu.