Zápis do Prázdninových kurzů zahájen! Naučte se v létě malovat! 

19.06.2019
  • Kurz kresby, malby a figury - úterý / středa / čtvrtek 18:00 - 21:00
  • Kurz klasické (realistické) olejomalby - pondělí 18:00 - 21:00
  • Nabídka dalších programů...

Naučte se v létě malovat!

Zahájili jsme zápis na Prázdninový intenzivní kurz kresby, malby a figurální kresby!

Letní prázdniny jsou pro mnohé z nás časem, kdy si užíváme sluníčka, koupemě se v řece a kdy máme konečně čas věnovat se svým koníčkům a zálibám. Pokud byste měli chuť věnovat se o prázdninách rozvoji svého talentu.

V rámci intenzivního prázdninového kurzu Letní kurz kresby, malby a figurální kresby se budeme se začátečníky a mírně pokročilými věnovat postupně základům kresebných technik (kresbě tužkou, uhlem), probereme témata jako perspektiva, kompozice, principy stínování a zobrazení prostoru a materiálu a přejdeme k malbě.
Všechny teoretické části si prakticky vyzkoušíme. Pro pokročilé je připraven program malby s důrazem na akrylové a olejové barvy, malba na plátno. Začátečníci i pokročilí budou mít také možnost kresby figury dle živého modelu. Program výuky je možné si individuáně nastavit dle konzultace s lektorem (např. jako formu přípravy na talentové zkoušky).

  • Letní kurz klasické (hyperrealistické) olejomalby (pondělí 18:00 - 21:00)
  • Letní intenzivní kurz kresby, malby a figury I. (čtvrtek 18:00 - 21:00)
  • Letní intenzivní kurz kresby, malby a figury II. (úterý, středa 18:00 - 21:00)

Pro malé malíře jsme si pak přichystali pravidelné Středeční výtvarné dílny, které se budou konat každou prázdninovou středu od 9:00 do 16:00. Každý druhý týden se také můžete těšit na Malířské příměstské tábory pro děti.

A aby toho nebylo málo, i letos vyrážíme na Letní malířský tábor pro děti k řece Sázavě!

Všechny termíny jsou k nalezení níže, moc rádi Vám zarezervujeme místo, kontaktovat nás můžete na email info@malovanikresleni.cz nebo na telefon +420 777 422 022